V-PRO Bilindretning til Citan Lang & Kangoo Standard

Art. nr:42-CK-L1H1-Y08-V-PRO

Med denne bilindretning får du meget opbevaring i både hylder og skuffer, der passer til Citan Lang & Kangoo Standard.
10 132 DKK
Ekskl. 25 % moms

Størrelse

Længde: 1330 mm
Højde: 1050 mm
Bredde: 420 mm
Vægt: 46.9 kg

Information

Monteringstid: 243.73 min
Klar til afsendelse om: 1 dag
Garanti: 36 mån
X
Tilføj
Produktinformation
Dette er en af de mest populære systemer til Citan Lang & Kangoo Standard. Indretningen giver gode opbevaringsmuligheder både til værktøjskasser, maskiner og mindre sortiment. Du får en kommode med 5 stk. bokse i varierede størrelser for at give hvert ting, sit sted. Kasserne på kuglelejer er populære som supplement til vores nye sortimentskasser for at skabe den bedste struktur. At supplere gavlen med vores nye Smartbox er også ofte en populær mulighed for at maksimere lagerplads. Den fordelte belastning i skufferne på kuglelejer er 35 kg / stk. De indvendige dimensioner af skufferne er (mm) B 579, D 3 87, H-60, H-130 og H-200.

Tilbehør på billedet er ikke inkluderet, men selvfølgelig kan du købe dem.
Monteringsdetaljer
Prisen er ekskl. monteringsdele. Monteringsmetode vælges i næste stige og inkluderer også Monteringsvejledning.
Bilindretninger fra Work System er svensk-fremstillet og omhyggeligt udviklet til at modstå hårde vilkår.

Gulvskinne
Vores gulvskinner har en lang række anvendelsesmuligheder, men bruges primært som gulvkant for at holde lasten på plads og forhindre, at den glider rundt. Gulvskinnerne er fremstillet af DX51-stålplade med en AZ185-overfladebehandling, der giver en optimal balance mellem korrosionsbeskyttelse og holdbarhed. Tykkelsen varierer alt efter længden for at opnå det lavest mulige forhold mellem vægt og styrke.

LS3 Bilindretning til Expert, Jumpy, Vivaro , Scudo & ProAce L2

Med en blanding af skuffer og hylder er dette en meget populær bilindretning, som passer til Expert, Jumpy, Vivaro , Scudo & ProAce L2.
8 114 DKK
Ekskl. 25 % moms
Tilføj

LS3 Bilindretning til Berlingo, Combo, Proace City & Partner L2

Med en blanding af skuffer og hylder er dette en meget populær bilindretning, som passer til Berlingo, Combo, Proace City & Partner L2.
8 195 DKK
Ekskl. 25 % moms
Tilføj

LS3 Bilindretning til Expert, Jumpy, Vivaro , Scudo & ProAce

Med en blanding af skuffer og hylder er dette en meget populær bilindretning, som passer til Expert, Jumpy, Vivaro , Scudo & ProAce.
10 239 DKK
Ekskl. 25 % moms
Tilføj

LS3 Bilindretning til Talento, NV300 & Trafic L2

Med en blanding af skuffer og hylder er dette en meget populær bilindretning, som passer til Talento, NV300 & Trafic L2.
10 338 DKK
Ekskl. 25 % moms
Tilføj

LB5 Bilindretning til Volkswagen ID BUZZ L1

Denne bilindretning har en lettilgængelig skuffeenhed lige inden for bagdørene i Volkswagen ID BUZZ L1.
10 829 DKK
Ekskl. 25 % moms
Tilføj

LB5 Bilindretning til VW Caddy Cargo & Ford Connect L2

Denne bilindretning har en lettilgængelig skuffeenhed lige inden for bagdørene i VW Caddy Cargo & Ford Connect L2.
10 788 DKK
Ekskl. 25 % moms
Tilføj
image
Hov...

Du fik ikke tilføjet udstyr til dit valgte produkt!

Ønsker du at tilføje det valgte udstyr til kurven?

loader